Kúpeľne VLANES - logo
  Naša spoločnosť neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás našli požadované služby so všetkým komfortom. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou našich služieb spokojní, akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.


  Rekonštrukcie interiérov
  Zariaďte si svoj byt presne podľa Vašich vlastných predstáv. Naša firma Vám bude skvelým pomocníkom! Pomôžeme Vám s realizáciou Vašich vlastných nápadov. Radi Vám poskytneme aj cenné rady. Oceníme aj keď návrh necháte len na nás. Sme kreatívny tím a uskutočňovanie našich nápadov do reálneho spracovania nám nerobí najmenší problém. Obráťte sa s rekonštrukciou interiéru na nás.

   Návrhy interiérov
  Nie ste spokojní s riešením Vášho bytu alebo kancelárskych priestorov? Obráťte sa na nás! Naše kreatívne a originálne návrhy určite oceníte. Buď môžete využiť svoje vlastné predstavy a plány, alebo Vám náš tím architektov a dizajnérov vymyslí a kompletne prispôsobí Vašim požiadavkám akýkoľvek typ interiéru.

   Návrhy kúpeľní
  Chystáte sa rekonštruovať bytové jadro, alebo zariaďujete novú kúpeľňu či WC vo Vašom vysnívanom dome? Naši grafici Vám na základe Váších požiadaviek vytvoria 3D návrh, ktorý Vám výrazne pomôže predstaviť si, ako bude vizerať po dokončení. Svoju kúpeľňu uvidíte skôr, ako začnú samotné práce.

Katalóg kúpeľní
2013
Splníme Vaše sny o bývaní...