Dispozičné riešenie s vybavením a farebným zladením kúpeľne sa v dnešnej dobe rieši pomocou grafického návrhu tohto priestoru. Vizualizácia pomôže skĺbiť zákazníkove predstavy s realitou, pričom nám vznikne priestor, ktorý bude plne funkčný a zároveň esteticky pôsobiaci.

  Grafický návrh kúpeľne je veľkou výhodou pre všetkých, čo nemajú až tak veľkú predstavivosť. Takýmto spôsobom sa sám klient veľkou mierou podieľa na tvorbe svojej vlastnej kúpeľne. Náš kvalifikovaný personál Vám vie na základe Vašich predstáv poradiť s výberom jednotlivých materiálov a samotných komponentov kúpeľne. Na základe týchto informácií Vám náš architekt pripraví vizualizáciu Vašej kúpeľne.

  Grafický návrh sa týka nielen priestorového usporiadania vašej kúpeľne, ale aj zosúladenia jednotlivých sanitárnych prvkov, vhodného zvolenia skladby a farby obkladov .

  Vizualizácia je zálohovaná služba. Po zložení zálohy vo výške 30 €, architekt začne pracovať na Vašom projekte. Pri platení tovaru na kúpeľňu Vám bude suma zálohy odrátaná od celkovej sumy nákupu u nás.

  Podklady pre spracovanie grafického návrhu:

  Stavebný pôdorys alebo presne zameraný nákres kúpeľne, vrátene okien a dverí
  Zakreslenie rozmerov ( napr. výška miestnosti, zakreslenie stupačiek )
  Rozvody vody a odpadu
  Pri podkroví presné zakreslenie zošikmenia

  V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle
  0903 101 336
Katalóg kúpeľní
2013
Splníme Vaše sny o bývaní...